Newsy

2022-01-19

Najnowsze gitary elektryczne i basowe Arrow już dostępne!

Niecierpliwie czekaliśmy na ten moment, a teraz z dumą możemy oznajmić: gitary elektryczne i basowe Arrow z najnowszej kolekcji są już dostępne w naszej ofercie!

2021-12-02

Nowość! Denon DJ Prime 4 teraz również w wersji White

Prime 4 to zaawansowany sprzęt, który od momentu swojej premiery w 2019 zdążył się już na dobre rozgościć w świadomości profesjonalnych DJ-ów. Ale to nie wszystko, co marka Denon ma do powiedzenia w temacie tego konkretnego modelu. Oto bowiem pod koniec 2021 na rynku zawitała jego nowa odsłona: z obudową w białym kolorze.

2021-11-26

Audix DN4 i DN43: nowe interfejsy mikrofonowe już u nas!

Z dumą oznajmiamy, że w naszej ofercie pojawił się kolejny mocny gracz. A nawet dwójka graczy. Mowa o interfejsach audio dla mikrofonów: Audix DN4 oraz DN43.

2021-11-23

SoundSwitch Control One: kontroler oświetlenia dla wymagających DJ-ów

Każdy DJ i specjalista od oświetlenia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie muzycznego eventu doznania audio powinny iść w parze z wrażeniami wizualnymi. A te zapewniane są przez rozmaite efekty świetlne, nad którymi czasem ciężko zapanować – zwłaszcza, kiedy trzeba je edytować na bieżąco. Rozwiązanie? Poznaj SoundSwitch Control One – samodzielny kontroler oświetlenia dla DJ-ów, który właśnie zadebiutował na rynku.

2021-11-23

Premiera Numark HF175: nowe słuchawki dla DJ-ów już dostępne!

Numark nie od wczoraj zaopatruje DJ-ów z całego świata w sprzęt zaprojektowany specjalnie pod ich potrzeby. Dlatego właśnie produkty tej marki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Z przyjemnością informujemy, że od teraz jest ich jeszcze więcej: 23 listopada miała bowiem miejsce premiera monitorujących słuchawek DJ-skich o nazwie HF175.

2021-11-19

Audix przedstawia A231: nowy standard wśród studyjnych mikrofonów

Marka Audix od lat zapewnia perfekcyjne rozwiązania na polu produkcji mikrofonów pojemnościowych. Co więcej, z każdym kolejnym urządzeniem jest w stanie przesunąć granice swoich możliwości jeszcze dalej. Nie inaczej rzecz miała się przy premierze nowego modelu: A231.

2021-11-17

Premiera HK AUDIO Linear 9

Powiedzieć, że LINEAR 9 to głośna premiera, to jak niczego nie powiedzieć. Nowa flagowa linia sprzętu nagłośnieniowego marki HK Audio jest odpowiedzią na surowe wymogi nawet najbardziej zaawansowanych użytkowników. I to odpowiedzią, jakiej oczekiwalibyśmy od brandu o takim doświadczeniu i mocnej pozycji na rynku.

2021-11-12

Premiera Ampero II Stomp od Hotone

Jeśli chodzi o sprzęt muzyczny z górnej półki, uwielbiamy mieć go u siebie już w dniu premiery. Dlatego z dumą prezentujemy najnowszy multiefekt od Hotone, czyli Ampero II Stomp – stworzony po to, aby dać gitarzystom tworzącym w obrębach różnorodnych gatunków odpowiednio szerokie pole do eksperymentów.

2021-10-27

Kolumny NEXO na najstarszym uniwersytecie świata

Dlaczego właściwie tak bardzo nas to interesuje? Ponieważ w centrum uwagi znalazły się dzięki temu kolumny jednej z naszych marek – NEXO.

2021-10-19

Premiera Mixstream Pro Numark

Numark prezentuje MIXSTREAM PRO, kontroler DJ-ski typu standalone, który posiada oszałamiającą ilość niespotykanych do tej pory funkcji.

2021-10-05

DenonDJ - Premiera oprogramowania ENGINE DJ® 2.0

Otrzymaj więcej z oprogramowaniem ENGINE DJ® 2.0, które jako pierwsze w branży wprowadza protokół komunikacyjny ABLETON LINK, wbudowane sterowanie oświetleniem dla urządzeń typu standalone i dodatkowe funkcje, na które warto było czekać.

  • 1
  • z
  • 83