Monitory

Focal TRIO11 BE

Focal TRIO11 BE

FOCAL TRIO11 BE Wysoce Wszechstronny. Stworzony do odsłuchu w bliskim i średnim polu. Oprócz nowych głośników (5-calowy głośnik średniotonowy i 10-calowy woofer) o wysokiej wydajności i mocy, monitor Focal Trio11 BE wykorzystuje najnowsze technologie Focal w dziedzinie akustyki i elektroniki: Technologie TMD i NIC, zoptymalizowane otwory wentylacyjne, które zapewniają precyzyjną kontrolę i doskonałą definicję basu, duży zakres wychylenia membrany, który pozwala uzyskać jeszcze większ(...)

Focal TWIN 6 BE

Focal TWIN 6 BE

FOCAL TWIN6 BE 3-drożny Monitor. TWIN6 BE jest absolutnym bestsellerem Focal Professional i najbardziej wszechstronnym narzędziem z linii SM6. Idealnie sprawdzi się przy nagrywaniu, miksowaniu, jak i masteringu.

Focal TRIO6 BE

Focal TRIO6 BE

FOCAL TRIO6 BE 3-drożny Monitor. Zasadniczo Trio6 BE to trójdrożny monitor z 1" głośnikiem wysokotonowym, 5" głośnikiem niskotonowym i 8" subwooferem. Jednak przechodząc w tryb "FOCUS" możemy przekształcić Trio6 BE w monitor dwudrożny. Trio6 BE został zaprojektowany tak, aby spełniać standardy najbardziej wymagających inżynierów dźwięku. Ten pracujący w dwóch trybach monitor podnosi poprzeczkę w swoim przedziale cenowym ze względu na ekstremalną neutralność, precyzyjny obraz stereo(...)

Focal SUB 6

Focal SUB 6

FOCAL SUB6 Sub6 to subwoofer wyposażony w 11" głośnik niskotonowy i tylny port laminarny. Taka konfiguracja gwarantuje liniowość basu niezależnie od wartości SPL. Rozbudowany panel sterujący pozwala wykorzystać Sub6 na wiele sposobów, dzięki licznym złączom z łatwością skonfigurujesz systemy 2.1, 2.2 i wielokanałowe przy użyciu wejść/wyjść L/R i LFE.

Focal SOLO 6 BE

Focal SOLO 6 BE

2-drożny Monitor. Solo6 BE już po kilku pierwszych dźwiękach pozytywnie Cię zaskoczy, ta stosunkowo mała konstrukcja jest w stanie zejść nawet do 40Hz przy -3dB, 6.5" głośnik średniotonowy z membraną sandwich typu "W" zapewnia ekstremalną neutralność w średnim paśmie i pełną kontrolę nad niskich częstotliwościami.

Focal SHAPE TWIN

Focal SHAPE TWIN

Monitory Shape Twin wyróżniają się szerokim i niezwykle precyzyjnym obrazem stereo. Dzięki dwóm membranom pasywnym po bokach mamy możliwość ustawienia monitorów blisko ściany nie tracąc przy tym kontroli nad niskimi częstotliwościami. Środkowe pasmo cechuje się wyjątkową klarownością i brakiem efektu maskującego, co znacznie ułatwia zapanowanie nad środkowym rejestrem.

Focal SHAPE 65

Focal SHAPE 65

Monitory Shape 65 wyróżniają się szerokim i niezwykle precyzyjnym obrazem stereo. Dzięki dwóm membranom pasywnym po bokach mamy możliwość ustawienia monitorów blisko ściany nie tracąc przy tym kontroli nad niskimi częstotliwościami. Środkowe pasmo cechuje się wyjątkową klarownością i brakiem efektu maskującego, co znacznie ułatwia zapanowanie nad środkowym rejestrem. Natomiast na nowo zaprojektowany tweeter gwarantuje precyzyjną kontrolę nad najwyższymi pasmami.

Focal SHAPE 50

Focal SHAPE 50

Monitory Shape 50 wyróżniają się szerokim i niezwykle precyzyjnym obrazem stereo. Dzięki dwóm membranom pasywnym po bokach mamy możliwość ustawienia monitorów blisko ściany nie tracąc przy tym kontroli nad niskimi częstotliwościami. Środkowe pasmo cechuje się wyjątkową klarownością i brakiem efektu maskującego, co znacznie ułatwia zapanowanie nad środkowym rejestrem. Natomiast na nowo zaprojektowany tweeter gwarantuje precyzyjną kontrolę nad najwyższymi pasmami.

Focal SHAPE 40

Focal SHAPE 40

Monitory Shape 40 wyróżniają się szerokim i niezwykle precyzyjnym obrazem stereo. Dzięki dwóm membranom pasywnym po bokach mamy możliwość ustawienia monitorów blisko ściany nie tracąc przy tym kontroli nad niskimi częstotliwościami. Środkowe pasmo cechuje się wyjątkową klarownością i brakiem efektu maskującego, co znacznie ułatwia zapanowanie nad środkowym rejestrem. Natomiast na nowo zaprojektowany tweeter gwarantuje precyzyjną kontrolę nad najwyższymi pasmami.

Focal ALPHA EVO 65

Focal ALPHA EVO 65

Alpha 65 Evo posiada 1" (25mm) aluminiowy głośnik wysokotonowy i 6,5" (16,5 cm) głośnik niskotonowy z membraną Slatefiber, opracowany i wyprodukowany w warsztatach Focal we Francji. Monitor ten odznacza się szerokim zakresem dynamiki, wyważonym brzmieniem i doskonałą spójnością w całym paśmie, niezależnie od miejsca pracy.

  • 10
  • 25
  • 50
  • produktów na stronie