02-12-2021

Nowość! Denon DJ Prime 4 teraz również w wersji White

Prime 4 to zaawansowany sprzęt, który od momentu swojej premiery w 2019 zdążył się już na dobre rozgościć w świadomości profesjonalnych DJ-ów. Ale to nie wszystko, co marka Denon ma do powiedzenia w temacie tego konkretnego modelu. Oto bowiem pod koniec 2021 na rynku zawitała jego nowa odsłona: z obudową w białym kolorze.

23-11-2021

SoundSwitch Control One: kontroler oświetlenia dla wymagających DJ-ów

Każdy DJ i specjalista od oświetlenia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie muzycznego eventu doznania audio powinny iść w parze z wrażeniami wizualnymi. A te zapewniane są przez rozmaite efekty świetlne, nad którymi czasem ciężko zapanować – zwłaszcza, kiedy trzeba je edytować na bieżąco. Rozwiązanie? Poznaj SoundSwitch Control One – samodzielny kontroler oświetlenia dla DJ-ów, który właśnie zadebiutował na rynku.

23-11-2021

Premiera Numark HF175: nowe słuchawki dla DJ-ów już dostępne!

Numark nie od wczoraj zaopatruje DJ-ów z całego świata w sprzęt zaprojektowany specjalnie pod ich potrzeby. Dlatego właśnie produkty tej marki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Z przyjemnością informujemy, że od teraz jest ich jeszcze więcej: 23 listopada miała bowiem miejsce premiera monitorujących słuchawek DJ-skich o nazwie HF175.