Audix DN4 i DN43: nowe interfejsy mikrofonowe już u nas!
2021-11-26

Made in USA

Jeśli śledzisz poczynania tego brandu, doskonale wiesz, że nie lubi on zlecać kontroli nad swoimi produktami komuś innemu. Dlatego właśnie oba urządzenia zostały od początku do końca zaprojektowane i wykonane w fabryce Audix w USA; łącznie z zamykającą cały proces fazą surowych testów.

W porządku, ale czym właściwie charakteryzują się te dwa najnowsze wpisy do pełnej sukcesów historii marki?

Stworzone do pracy z protokołem Dante

Zarówno DN4, jak i DN43, stanowią istotną część systemu Audix Dante | AES67. Czyli rozwiązania wspierającego możliwość szybkiego i pozbawionego zakłóceń przesyłania sygnału audio poprzez sieci Ethernet.

Oba modele można pochwalić za łatwe połączenie. DN4 posiada cztery porty RJ45 dla mikrofonów, a DN43 – dwa porty RJ45. W przypadku DN43, pierwsze wejście zaprojektowano specjalnie z myślą o urządzeniach z serii Audix M3. Drugie jest przeznaczone dla jednoelementowych mikrofonów z RJ45.

Niezależne ustawienia dla każdego kanału

Mając do dyspozycji dowolny z dwóch nowych interfejsów Audix, użytkownik zyskuje możliwość zmiany ustawień górno- i dolnoprzepustowych. Co więcej, dostaje do wyboru aż 8 poziomów gainu przedwzmacniacza.

Steruje się tym naprawdę wygodnie; całą konfiguracją można zarządzać z poziomu oprogramowania.

Już dostępne do zamówienia!

Wysokiej jakości dźwięk 24-bit, 48 kHz, zbalansowane wejścia z filtrowaniem RFI, zasilanie fantomowe 48 V, wbudowana pamięć pozwalająca na zachowanie ustawień w przypadku nagłej utraty zasilania… To tylko niektóre z parametrów i możliwości tych urządzeń.

Przede wszystkim, Audix DN4 i DN43 umożliwiają proste i wygodne w obsłudze wsparcie przesyłania audio w obrębie systemu AES67.

Zadowoleni użytkownicy, którzy wcześniej zaopatrywali się w mikrofony Audix, z pewnością nie będą chcieli przegapić okazji, aby uczynić swoją codzienną pracę z nagrywaniem dźwięku jeszcze przyjemniejszą.

DN4 i DN43 są już dostępne do zamówienia – skontaktuj się z nami i wzbogać swoją ofertę!


Zobacz również

Następny news Poprzedni news