SoundSwitch Control One: kontroler oświetlenia dla wymagających DJ-ów
2021-11-23

Każdy DJ i specjalista od oświetlenia doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie muzycznego eventu doznania audio powinny iść w parze z wrażeniami wizualnymi. A te zapewniane są przez rozmaite efekty świetlne, nad którymi czasem ciężko zapanować – zwłaszcza, kiedy trzeba je edytować na bieżąco.

Rozwiązanie? Poznaj SoundSwitch Control One – samodzielny kontroler oświetlenia dla DJ-ów, który właśnie zadebiutował na rynku.

Napędzany SoundSwitchem

Kontroler wykorzystuje pełnię szerokich możliwości, jakie zapewnia SoundSwitch. Czyli zaawansowane oprogramowanie do kontroli nad światłami, pozwalające na ich automatyzację. Control One umożliwia ich obsługę w intuicyjny i wygodny sposób. Docenią go dzięki temu zarówno doświadczeni użytkownicy, jak i ci, którzy dopiero zaczynają eksperymentować z efektami świetlnymi.

Kreatywność czy automatyzacja?

Ale nawet jeśli DJ nie ma zamiaru spędzać zbyt wielkiej ilości czasu na wypróbowywaniu edytowalnych ustawień… Wówczas razem z tym modelem otrzymuje do dyspozycji zaawansowane możliwości automatyzacji oraz wbudowane scenariusze oświetlenia. Tak czy inaczej, efekt za każdym razem będzie więcej niż zadowalający. Tym bardziej, że Control One automatycznie synchronizuje światła z beat gridami odtwarzanego utworu.

Współpraca z Engine DJ

Control One to rozwiązanie, które można szczególnie polecić osobom pracującym ze sprzętem napędzanym przez innowacyjny system Engine DJ. Ale na tym lista oprogramowania kompatybilnego z najnowszym kontrolerem oświetlenia wcale się nie kończy. Control One dobrze “dogaduje” się również z Serato DJ, Virtual DJ, Ableton LINK i MIDI Clock.

Gratis dla użytkowników

DJ-e, którzy zdecydują się na zamówienie tego sprzętu, otrzymają wraz z nim trzymiesięczny darmowy dostęp do oprogramowania SoundSwitch. Dzięki temu od razu zyskają możliwość skorzystania z pełni potencjału nowego urządzenia, które odmieni jakość ich codziennej pracy z muzyką.

Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj specyfikację modelu Control One!

Zobacz również

Następny news Poprzedni news