Primafoam London Z12

Zobacz inne produkty producenta

Kod produktu

Zestaw ustrojów akustycznych Primafoam London Z12

Z12 jest najmniejszym z zestawów London zawierającym kombinację ustrojów akustycznych dla każdej ze ścian standardowego studio lub reżyserki dźwięku. System montowany na przedniej ścianie o nazwie Europa Z63 jest szeroki na ok. 1.85m. Para ustrojów Orientique Z33 kontroluje odbicia boczne w miejscu najlepszego odsłuchu. Ustrój Scandia 74 zapewnia wygłuszenia dla tylnej ściany o szerokości do 3 metrów. Zestaw uzupełniony jest przez dwie pułapki basowe Australis, które najczęściej montowane są na przednich rogach pomieszczenia.

Przednia Ściana - Europa Z63
Ustrój Europa jest idealnym dla studia i reżyserki dźwięku szerokopasmowym pochłaniaczem energii dźwiękowej. który dodatkowo niweluje efekt trzepotania. Europa skutecznie absorbuje wczesne odbicia, fale stojące, echo krótkie (slap) i trzepotanie, co polepsza jakość dźwięku i redukuje zmęczenie słuchu. Wymiary: 1.85m x 1m x 76mm

Ściany Boczne - Orientique Z33
Ustrój Primacoustic Orientique zbudowany jest z wysokiej gęstości pianki akustycznej o otwartych komórkach. Jest to wielofunkcyjny, szerokopasmowy ustrój anechoiczny, który absorbuje skuteczną absorpcję częstości wyższych od 500Hz. Ustroje takie ustawia się parami na wysokości uszu na ścianach po bokach pozycji miksowania. Zapewniają one idealną kontrolę wczesnych odbić, bocznego trzepotania i fal stojących spowodowanych przez równoległe powierzchnie. Każdy panel: 1m x 1m x 76mm

Tylna Ściana - Bloki Rozpraszające Scandia
Bloki Rozpraszające Scandia to zestaw strategicznie umiejscowionych paneli akustycznych, które zapewniają skuteczne rozwiązanie kwestii odbić od tylnej ściany pomieszczenia, fal stojących, krótkiego echa. Jednocześnie wprowadzają one nowe rozwiązanie, jakim jest miękka dyfuzja. Ten typ rozpraszania fal dźwiękowych pozwala na odbicie ich części do pomieszczenia, nadając brzmieniu więcej powietrza i naturalny, otwarty charakter. Zapewnia to realną alternatywę dla drewnianych dyfuzorów, zarówno pod względem działania jak i kosztów. Dwadzieścia cztery bloki o rozmiarach 304mm x 152m x 76mm i kształcie klina pozwalają na ułożenie w 8 różnych wzorów.

Kontrola Basu - Pułapki Basowe Australis
Pułapki basowe Australis mogą być umieszczone w przednich i tylnych narożnikach pokoju. Wykonane są w całości z wysokiej gęstości pianki akustycznej o otwartych komórkach i zapewniają maksymalne pochłanianie przy minimalnych rozmiarach. Kształt klina pozwala na umieszczenie ich w narożnikach, co owocuje szerokim wachlarzem zastosowań. Aby zwiększyć pochłanianie częstotliwości basowych, elementy Australis mogą być stawiane na sobie, grupowane wzdłuż ściany, lub umieszczone na styku sufitu i ścian. Dwie narożne pułapki o wymiarach 305mm x 305mm x 914mm.

Pasmo absorpcji

  • Europa: 500Hz ~ 20kHz
  • Orientique: 500Hz ~ 20kHz
  • Scandia: 500Hz ~ 20kHz
  • Australis: 65Hz ~ 20kHz