Numark Party Mix LIVE

Zobacz inne produkty producenta Numark

Kod produktu 1090086

Każdy czas to czas na imprezę!
Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym DJ-em, czy doświadczonym profesjonalistą, Party Mix Live jest wypełniony wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, aby rozkręcić imprezę w stylu Numark! Po prostu
Podłącz Party Mix Live do laptopa lub urządzenia mobilnego i miksuj swoją drogę przez najlepszą imprezową playlistę. Wbudowane głośniki wypełnią pomieszczenie dynamicznym dźwiękiem, a wbudowane światła LED przeniosą wszystko na wyższy poziom dzięki niezapomnianemu, zsynchronizowanemu z bitem, kolorowemu pokazowi świetlnemu! świetlnym show!


Twoja lista odtwarzania, na żądanie!
Skończyły się czasy, gdy DJ potrzebował ogromnej biblioteki muzycznej. Z Party Mix Live, każdy gorący utwór jest dosłownie na wyciągnięcie ręki dzięki
dołączonemu oprogramowaniu Serato DJ Lite z dostępem do istniejącej biblioteki lub dostępem na żądanie do głównych platform streamingowych, w tymTIDAL, Beatport Link, Beatsource Link i SoundCloud GO.
Nie masz laptopa? Żaden problem! Aplikacja Party Mix Live jest zgodna z popularnymi aplikacjami mobilnymi dla DJ-ów, takimi jak djay PRO AI firmy Algoriddim. Po prostu podłącz swoje urządzenie mobilne do Party Mix Live za pomocą zestawu do podłączenia kamery USB (sprzedawany oddzielnie) i gotowe!

Najważniejsze chechy: 

- Wbudowany pokaz świetlny LED, który synchronizuje się z muzyką

- Wbudowane głośniki stereo

- Dostęp do partnerów strumieniowych za pośrednictwem obsługiwanego oprogramowania i aplikacji DJ

- Obsługa Plug-and-play dla Serato DJ Lite, Algoriddim djayPro AI iOS i aplikacji desktopowej, oraz aplikacji mobilnej DJ Player Pro (Android nie jest obsługiwany)

- Duże, czułe na dotyk kółka jog do scratchowania

- Duże pokrętła efektów Filter na każdym pokładzie

- Przyciski Sync, Play/Pause i Cue

- Suwaki Pitch do regulacji tempa

- Pady Performance z trybami Effect, Cue, Loop i Sample

- Elementy sterujące biblioteką do przewijania i ładowania utworów

- 2-pasmowy EQ na każdym decku

- Gniazdo wyjścia słuchawkowego 1/8"

- Gniazdo wyjścia głównego 1/8"

- Serato DJ Lite w zestawie

Wbudowane głośniki
Dzięki wbudowanym głośnikom Party Mix Live jest zawsze gotowy do działania, dostarczając dźwięk stereo wszędzie tam, gdzie zabierze Cię Twoja impreza! Włącznik/wyłącznik głośników
Przełącznik pozwala wyłączyć głośniki, jednocześnie zachowując miks w swoich własnych słuchawkach - idealny do stworzenia zabójczego setu na osobności!
Błyskawiczny pokaz świetlny
Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby Party Mix Live zamienił każdą przestrzeń w imprezowe miejsce! Łącząc 3 kolorowe diody LED z soczewkami o szerokim zasięgu, plus 5 trybów oświetlenia, Party Mix Live zapewnia wypełniający pomieszczenie, zsynchronizowany z bitami pokaz świetlny, zapewniając doskonałą imprezową atmosferę.

Funkcje Pro DJ

Wyposażony w wysokiej klasy funkcje, Party Mix Live jest gotowy do pracy w każdym miejscu, od sypialni po stanowisko DJ-a. Cztery pady wydajności na każdym decku umożliwiają szybki dostęp do efektów, punktów cue, pętli lub próbek. Przyciski Play, Cue i Sync dają Ci pełną kontrolę nad odtwarzaniem i szybki dostęp do automatycznego dopasowania tempa pomiędzy ścieżkami na każdym decku dla perfekcyjnie wyrównanych miksów. Duże pokrętło Filter dla każdego z decków jest doskonałe do tworzenia idealnych przejść między ścieżkami; ponadto, programowo regulowany crossfader pozwala na wszystko, od płynnych zaników ścieżek dla miksów lub ostrych cięć dla scratchy. Dzięki dużym, wysokiej jakości, czułym na dotyk kołom jog Party Mix Live możesz w pełni kontrolować swój miks: Pauza, backspin, a nawet scratchowanie utworów podczas pracy nad listą odtwarzania. Zewnętrzny pierścień kółka jog-wheel pełni nawet funkcję pitch-bend, dzięki czemu możesz przesuwać utwory w celu uzyskania idealnego miksu.

Z Numark Party Mix Live zawsze będziesz gotowy na imprezę, w każdym miejscu i o każdej porze!

Specyfikacja techniczna:
Wyjścia
1 1/8" (3.5mm) TRS Wyjście główne
1 1/8" (3.5mm) TRS Wyjście słuchawkowe
Głośniki Rozmiar
Charakterystyka częstotliwościowa
Impedancja nominalnaMoc2
2" (52,5 mm) przetworniki150Hz
- 20kHz4 Ohm5W
(każdy)
Zasilanie przez zasilacz
Wymiary
(szerokość x głębokość x wysokość)
12,8" x 10,1" x 2,6"
325,5 x 256 x 66,4 mm
Waga 2.69 lb1
.22kg